Ballina Showbiz “Lakuriq ose me rroba banje”, ylli 40-vjeçar zbulon se ndihet mirë kur...

“Lakuriq ose me rroba banje”, ylli 40-vjeçar zbulon se ndihet mirë kur vishet pak (FOTO)

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo zakonisht preferon që në pozat e saj të jetë sa më pak e veshur, nudo ose me rroba banje. Është fjala për Kourtney Kardashian, e cila të hënën tha në një intervistë për “Rose Inc” se ndihet më mirë kur vishet pak.

40-vjeçarja e “Keeping Up With The Kardashian”, u ndje shumë e sigurtë me trupin e saj saqë nuk e pati aspak problem të tregonte “shiritat dhe problemet” që ka.

Në faqen e bukurisë ajo hapi temën: “Kur ndjehesh më i dëshirueshëm?” dhe vetë u përgjigj: “Lakuriq me shirita dhe të gjitha”.

---- ----
----
-----
-----