Ballina Lajme nacionale Lajmi i fundit: Tjetër tërmet në Shqipëri

Lajmi i fundit: Tjetër tërmet në Shqipëri

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë.

Një tërmet tjetër është ndejrë në Shqipëri para pak minutash.

----

Në orën 09:53 të mëngjesit të sotëm është ndjerë një tjetër tërmet në Shqipëri.

Ende nuk ka të dhëna se sa shkallë ka qenë ky tërmet dhe se cila ka qenë epiqendra e tij, por është ndjerë në rrethinën mes Durrësit dhe Tiranës.

----- ----