Ballina Showbiz Lajmërohet më në fund Ibrahim Tatlises, ja çfarë kujton

Lajmërohet më në fund Ibrahim Tatlises, ja çfarë kujton

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ibrahim Tatlises është ikona e muzikës turke.

Këngët e tij që nga ato të parat janë hite të padiskutueshme e që këndohen e degjohen edhe në ditët e sotme.

Ibrahim Tatlises këngëtari i shumë dashur i të gjithëve cili edhe pse ka kohë që është ndarë nga skena por prapë është ndër më të preferuarit.

Së fundmi ai ka postuar një fotografi që jithë kanë qenë një befasi.

Ky i fundit u bë i gjallë pas shume vitesh në orët e vona dhe bisedoi për ca minuta me Tatlisesin, të cilin nuk e kishte takuar rreth 40 vjet.

“Nëse ju kujtohet, unë e ndava këtë foto ditë më parë teksa kërkoja ta takoja mikun tim të vjetër. Por, pasi lamë takimin, mora lajmin se Nesih Karatas ka ndërruar jetë. Shpresoj se varri tij të bëhet xhenet dhe u uroj shëndet miqve të tjerë”, ka shkruar në Instagram, Tatlises.

Familjarë e kanë vërtetuar se Karatasin ka pësuar një sulm në zemër teksa mezi priste të takohej me 65-vjeçarin.

---- ----
-----