Ballina Lajme nacionale Lajm i fundit/‘Far West’ në Lushnjë, dy të rinj përplasen me armë...

Lajm i fundit/‘Far West’ në Lushnjë, dy të rinj përplasen me armë në mes të shëtitores

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Konflikti mes dy të rinjve për pak është kthyer në tragjedi në Lushnjë. Të rinjtë janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin, më tej janë nxjerrë armët ku nga të shtënat, plumbat kanë kapur dy automjete të parkuara aty pranë.

Ngjarja ndodhi këtë mbrëmje rreth orës 22:15 në një zonë mjaft të frekuentuar në shëtitoren e hyrjes veriore të Lushnjes.

Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes  dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e konfrontuar me armë.

---- ----
-----