Ballina Lajme nacionale Lajm i fundit/ Bashës i rrezikohet jeta, Meta thërret urgjent kreun e...

Lajm i fundit/ Bashës i rrezikohet jeta, Meta thërret urgjent kreun e SHISH

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Presidenti Ilir Meta ka thirrur në një takim kreun e SHISH, Helidon Bendo dhe komandantin e Gardës në lidhje me informacionet për kërcënimin me jetë të kreut të PD, Lulzim Basha.

---- ---- ----
-----