Ballina Lajme nacionale Lajm i fundit/Aksident tragjik në Fier, automjeti përplas për vdekje 63-vjeçarin me...

Lajm i fundit/Aksident tragjik në Fier, automjeti përplas për vdekje 63-vjeçarin me biçikletë (EMRI)

30
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Viktima quhet Shpëtim Isufi, 63 vjeç dhe po udhëtonte me biçikletë kur është goditur nga një automjet me shpejtësi.

Për pasojë Shpëtim Isufaj ka gjetur vdekjen e menjëhershme nga plagët e marra.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendgjarja.

-----