Ballina Lajme nacionale Lajm i fundit/ 17-vjeçarja na Kamëz i ngul thikën kunatit: Donte të...

Lajm i fundit/ 17-vjeçarja na Kamëz i ngul thikën kunatit: Donte të më vriste!

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz. Mësohet se pas një sherri në familje, mbetur i plagosur një person.

Raportohet se një 17-vjeçare e ka plagosur kunatin e saj me thikë kunatin  e saj. Ajo ka thënë në polici se kunati i kishte shkuar në shtëpi nën efektin e alkoolit dhe kishte tentuar ta vriste.

Për momentin nuk dihen ende detaje të tjera ngjarja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të saj.

---- ---- ----
-----