Ballina Showbiz Lady Gaga puth burrin e martuar në skenë

Lady Gaga puth burrin e martuar në skenë

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo duhet të jetë një hajdut i meshkujve. Dhe tani edhe kjo! Lady Gaga (33) duket se ka simpati për burrat e martuar. Ndërsa këngëtarja bëri tituj në javët e fundit me ‘Cooper Turtle’, superylli tani po shpërthen bombën e re.

Lady Gaga në të vërtetë puthi përsëri një burrë në skenë – madje ai është i martuar.

Këngëtarja dhe Brian Newman (38) u puthën gjatë një koncerti në Las Vegas, madje atë para mijëra të pranishmëve.

Një burim tha për “US Weekly” se nuk ka asgjë për të komentuar lidhur me rastin.

“Gaga është performuese dhe ishte pjesa më shqetësuese e performancës së saj”.

Për javë të tëra ka pasur spekulime për një lidhje ndërmjet Lady Gaga dhe aktorit Bradley Cooper, por kjo doli e pavërtetë.

Spekulimet kanë ftohur raportet e aktorit me modelin Irina Shayk, pasi kjo e fundit është larguar nga shtëpia e tyre e përbashkët, së bashku me vajzën e saj të vogël.

---- ---- ----
-----