Ballina AKTUALE Labinot Tahiri: Sot me lan muzikën jetoj edhe 20 vjet pa të...

Labinot Tahiri: Sot me lan muzikën jetoj edhe 20 vjet pa të e pa marr askund

368
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Eskalon Labinot Tahiri, përdor fjalët më banale të mundshme

Postimi i plotë i Labinot Tahirit pa ndërhyrje:

----

Prap reagim për QENEFAT të cilët qenkan lut me vdek unë ose me cof kinse pa sezon!

Ngo mir, unë sja qi sezonen e nanes as pak, se punoj qe 20 vjet!

Unë kam fol per krejt nderrmarjet, shembull nese qilet ajroporti si kan me udhtu 200 e 300 udhetarë o mut!

Unê S CLASEN E KAM ble me both tem jo me te hujen!

Shtepien e familjen e mbaj vet plus shume familje a e dini kush jam sot ai qe sjam ndal qe 15 vjet per rastet me leukemi e me fukarallak pikrisht qe i ka harru shteti.

Po ju jeni qata qena e muta qe vdisni per parti e nuk shihni familje me halle qysh i shohin do..

jeni QORRUUUU MUTA!

Ngoni mire, sot me lan muziken jetoj edhe 20 vjet pa te e pa marr askun , por me dhimet ky vend dhe padrejtesit qe o bahen se omi forti i qel fabrikat e dyqnet e mdhaja se jep LEK siq ka dhan Devoll e Ramiz e krejt e na nuk japim ashtu!

Pa dasht me i permend ata persona por per vota kan dhan e une sja jap askujt as nje cent per vot kurrrr kurrr.

E ju lus mos hyni lakna me mua se jam qaj njeri qe dera jem trokitet 24 ore per me ja thy akllin familjes qoft per te smur e qoft per me hanger mos u lutni per mu me COF!

Nese keto dyqane te mdhaja hapen: duhen te hapen butikat, restoranet, dhe gjithcka me jeten e nese qytetari sdin me u ru vet atehere e bajt me shendet.

Tjetra, sjam tranu me i shku shpi mi kendu dasmorit por, edhe per dasmorin e diskoteken e pronarin e restoranit është humbje e padrejtesi.

Kaq e thash ube dhe nese na behet padrejtesi, unë aty MINISTRI I SHKOJ ATIJ ZOTNIS QE NA BEN HILE KAQ.

Po ashtu do meqka dhe do qena qe po shkrujn per Maska, unë nuk jau kam qu mi kan lyp 30.000 maska dhe kam ba mir se as shteti nyk ka pas po ju qaq shihni dhe te nesrmen ta dhini punen qe ke ba por me mua jooooo asjehr une e ndjejj vendin jo veten me qu perpara.

Mos u bani mos mirenjohes si mos te ju konvenon diqk mule me hanger Mut sa sban se sban ashtu se neser nashta ZOTI TE BJE TE DERA JEM E MOS U BE KUKUBAJK TANi.

Per do qe logjikojne mir kerkoj falje per shprehjet po ndryshe se do ketu se janë shkije dhe qenefa qe kqyrin me na pa me VARR.

Kqyreeeee kujt i gjindem ne jete qenaaaaa te prisht! Minus 25 grat kam dal si qeni ne rrug me shpetua jet un flas drejt jo shtremt qysh me thot Lideri Partis leshit.

Labinot Tahiri Ferizaj Kosovë e Shqipërisë.

----- ----