Ballina Showbiz Labi nuk e mban premtimin, heq flokët dhe mjekrën për videoklipin e...

Labi nuk e mban premtimin, heq flokët dhe mjekrën për videoklipin e ri

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Tahiri ka thyer premtimin e dhënë.

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave.

Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin që e ka bërë para disa kohësh e që i është pëmbajtur deri vonë.

https://www.youtube.com/watch?v=KV2EgOsVg1E

Labi gjatë ditës së sotme ka publikuar këngën më të re “Boomerang” me videoklip dhe ajo që vërehet është se ai shfaqet me flokë e mjekër më të shkurtër.

Duket se edhe vetë deputeti i Kuvendit të Kosovë ka humbur shpresat se shpejt mund të bëhet liberalizimi i vizave dhe ka parë se nuk ka llogari të mbajë flokët që ndoshta do t’i shkonin deri te shpina..

---- ----
-----