Ballina Showbiz Labi në ‘hall’ me vajzën, shikoni çka po i bën

Labi në ‘hall’ me vajzën, shikoni çka po i bën

16
SHPËRNDAJE

U bënë 6 muaj që kur Labinot Gashi u bë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Qëndresa po i shijojnë shumë këta muaj bashkë me vajzën e tyre, Rroan, përcjell ORAinfo.

Mirërpo, duket se vajza tani ka filluar të rritet dhe po lazdrohet.

Labi ka dalë në piknik bashkë me të, por ajo nuk po e lë rehat duke ia marrë syzet me këmbë./ORAinfo/

-----