Ballina Showbiz Labi në festë me Qëndresën, ajo ju ‘mahnit’ me pamjen si nuse

Labi në festë me Qëndresën, ajo ju ‘mahnit’ me pamjen si nuse

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Çiftin e gjejmë përherë shumë aktiv në rrjete sociale ku edhe posedojnë me mijëra ndjekës.

Mbrëmë, ata të dy kanë qenë në një festë e padyshim që është pamja e Qëndresës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----