Ballina Showbiz Labi na prezanton me vëllezërit e tij, por ka diçka që i...

Labi na prezanton me vëllezërit e tij, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë

157
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi është moderatori i njohur dhe shumë i pëlqyer kosovar.

Mori famë të madhe që në daljen e parë dhe tani ai është pjesë e pandashme e televizionit, përcjell ORAinfo.

Krahas profesionit ai është i përfolur edhe për jetën e tij private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet Labi me dy vëllezërit e tij dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është se ata nuk ngjajnë aspak me njëri-tjetrin./ORAinfo/

---- ---- ----
-----