Ballina Showbiz Labi këtë dhuratë speciale e mori nga motra e tij që ia...

Labi këtë dhuratë speciale e mori nga motra e tij që ia bëri për ditëlindje

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kjo është dhurata speciale që motra ia bëri Labit për ditëlindje.

Labinot Gashi-Labi ka festuar ditlëindjen e radhës. Prezantuesi, që prej shumë vitesh prezanton emisione të ndryshme në ekran, ka marrë urime nga më të ndryshmet, shkruan “Kosovarja”.

Labi është në të 40-tat dhe ende po duket mirë. Ai, është bashkëshort dhe baba i lumtur.

Prezantuesi i “1 kafe me Labin”, ka pritur urime të përzemërta nga dashamirët, që i kanë uruar më të mirat edhe në këtë përvjetor, shkruan Kosovarja.

Ja çka i dhuroj motra, Agnesa, person shumë i dashur për Labin dhe familjen.

---- ----
----
----- ----
-----