Ballina Showbiz Labi e Qëndresa dorë për dore në tapetin e kuq, po shkëlqejnë...

Labi e Qëndresa dorë për dore në tapetin e kuq, po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Labin dhe po duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

---- ---- ----
-----