Ballina Showbiz Labi do të ‘shkrihet’, Qëndresa publikon pamjen më të bukur me vajzën

Labi do të ‘shkrihet’, Qëndresa publikon pamjen më të bukur me vajzën

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një pamje shumë të ëmbël me vajzën e saj./ORAinfo/

---- ----
-----