Ballina Showbiz Labi dhe Qëndresa po e mësojnë vajzën të notojë, publikojnë videon më...

Labi dhe Qëndresa po e mësojnë vajzën të notojë, publikojnë videon më të bukur familjare

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Çifti bashkë me vajzën tani po kalojnë pushimet në Turqi dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, ata kanë publikuar një video ku shihet se po e mësojnë vazjën e vogël të notojë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----