Ballina Showbiz Ky është raporti i Remzies me vëllaun e saj

Ky është raporti i Remzies me vëllaun e saj

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Remzia flet hapur për raportin që ka me vëllaun e saj.

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani, përveç familjarisht me vëllaun e saj Nexhatin është e lidhur edhe shoqërisht, pasi që të dy kanë profesionin e njejtë.

Këtë ndjesi ajo po e përjeton si është më së miri, duke shprehur shumë herë lumturinë që ka pranë tij, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo ndau një imazh përkrahë Nexhatit ku vëmendjen merr mbishkrimi i saj me shumë domethënie.

“Ku ka me mire se te jesh e knaqur e lumtur me vellaun dhe te ndegjon se eshte me i vogel”, janë fjalët e saj.

Ndryshe, të dy janë aktiv me projekte të shumta po ashtu edhe shumicën e kohës në mbrëmje muzikore.

---- ----
-----