Ballina Lajme nacionale Ky është momenti kur dy persona rrëmbejnë një femër në Fushë Kosovë

Ky është momenti kur dy persona rrëmbejnë një femër në Fushë Kosovë

208
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në Fushë Kosovë.

Mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë Kosovë, dy burra e kanë futur me dhunë një grua në veturë.

Në videon të cilën e ka publikuar Insajderi, shihet gruaja teksa ndërhyn gjatë konfliktit verbal në mes dy burrave.

Derisa të dy i vërsulen gruas, njëri prej tyre ia vendos dorën në gojë dhe të dy bashkë e fusin atë me forcë në veturë.

Ajo dëgjohet duke kërkuar ndihmë, ndërkaq që tërhiqet drejt me forcë drejt veturës.

---- ---- ----
-----