Ballina Lajme Bota/Rajoni Ky është momenti i sikletshëm kur Melania refuzon ta puthë Donaldin

Ky është momenti i sikletshëm kur Melania refuzon ta puthë Donaldin

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po vazhdojnë sejlljet e çuditshme të MelaniA Trump ndaj burrit të saj në publik.

Sjelljet e Melania Trumpit ndaj bashkëshortit të saj, presidentit Donald Trump, kanë tërhequr gjithnjë vëmendjen e publikut.

Çifti me veprimet e tyre kanë lënë të kuptohet se diçka nuk shkon dhe videot kanë bërë xhiron e rrjetit, ashtu siç ka ndodhur edhe sot.

Në shpalljen e kandidaturës për presidencën e 2020-s, Melania pasi prezantoi bashkëshortin, u afrua drejt tij, por iu shmang një puthjeje në buzë.

Trump u afrua drejt saj dhe me këtë rast do shihnim një puthje në buzë nga çifti, por të dy ndaluan për një sekondë e më pas Melania e puthi bashkëshortin në faqe. Melania u shfaq shumë elegante e veshur me të verdha.

---- ---- ----
-----