Ballina Lajme nacionale Ky është kryetari i ri i PDK-së në Prizren

Ky është kryetari i ri i PDK-së në Prizren

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shaqir Totaj është zgjedhur kryetar i PDK-së në Prizren.

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prizren, ka përfunduar procesin e zgjedhjeve të brendshme.

Ata në mbledhjen e djeshme të Këshillit Drejtues kanë zgjedhur edhe kryetarin e Degës dhe kryesinë. Kryetar është zgjedhur Shaqir Totaj.

Ja lista e plotë:

---- ----
----
-----
-----