Ballina Lajme nacionale Kuvendi: Për të 6-ën herë dështon projektligji për rimëkëmbje ekonomike

Kuvendi: Për të 6-ën herë dështon projektligji për rimëkëmbje ekonomike

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seanca e Kuvendit të Kosovës

Nuk kalon as projektligji për mbrojtjen e vlerave të luftës së UÇK-së Për të gjashtën herë me radhë Kuvendi i Kosovës dështoi të votoj projektligjin për rimëkëmbje ekonomike. Në seancën e sotme dështoi edhe projektligji për mbrojtjen e vlerave të luftës së UÇK-së si dhe propozim-rezoluta nga raportimi i Kryeministrit, Avdullah Hoti për dialogun Kosovë-Serbi, e propozuar nga lëvizja Vetëvendosje.(E pergaditi- Kujtesa BAJRAMI-FANA)./21Media

The post Kuvendi: Për të 6-ën herë dështon projektligji për rimëkëmbje ekonomike appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----