Ballina Lajme nacionale KUVENDI: Dështoi miratimi i projekligji për rimëkëmbje ekonomike

KUVENDI: Dështoi miratimi i projekligji për rimëkëmbje ekonomike

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Debat mes deputetëve të LDK-së dhe VV-së

Projektligji për rimëkëmbje ekonomike nuk u miratua as në dy seanca të sotme të Kuvendit të Kosovës.

Koalicioni në pushtet nuk i siguroi votat e mjaftueshme./21Media

The post KUVENDI: Dështoi miratimi i projekligji për rimëkëmbje ekonomike appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----