Ballina Lajme nacionale Kushte të përshtatshme për bujqësi dhe blegtori

Kushte të përshtatshme për bujqësi dhe blegtori

11
SHPËRNDAJE

Në Fshatin e Ri të Malishevës kohët e fundit kushte edhe për turizëm malor

Fshati i Ri, ish-Novosella e Malishevës, ka kushte të përshtatshme për bujqësi dhe blegtori. Kohët e fundit edhe për turizëm malor. Kolegu Bahtir Cakolli pasqyron rrjedha jete dhe pune nga ky fshat./21Media

The post Kushte të përshtatshme për bujqësi dhe blegtori appeared first on RTV21.

-----