Ballina Lajme nacionale Kushdo që e ka parë këtë person, lajmëroni policinë

Kushdo që e ka parë këtë person, lajmëroni policinë

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Binak Uka 76-vjeçar nga fshati Bokshiq i Komunës së Klinës është zhdukur që nga mëngjesi i ditës së sotme duke mos i njoftuar askënd nga familja e tij.

Djali i Dardani ka kërkuar ndihmë tek të gjithë qytetarët që mund ta kenë parë babanë e tij ta lajmërojnë atë në numrin 049335551 ose Policinë e Kosovës.

Dardan Uka po ashtu ka thënë se për rastin e ka lajmëruar Policinë e Kosovës. Sipas tij nëse brenda 48 orëve 76-vjeçari nuk lajmërohet do të angazhohet edhe FSK në kërkimin e tij.

Po ashtu sipas tij 76-vjeçari kishte qenë në gjendje normale gjatë ditës së djeshme dhe nuk kishte vuajtur nga asnjë sëmundje.

---- ---- ----
-----