Ballina Showbiz Kush ia solli Fjollës mëngjesin në shtëpi sot!?

Kush ia solli Fjollës mëngjesin në shtëpi sot!?

34
SHPËRNDAJE

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilën tregon se shoqja e saj i ka sjellë një mëngjes të mrekullueshëm sot./ORAinfo/

-----