Ballina LifeBizare Kush është shqiptari me “Rolls Royce” si të Cristiano Ronaldos (Foto)

Kush është shqiptari me “Rolls Royce” si të Cristiano Ronaldos (Foto)

274
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzon Kelmendi apo siç njihet ndryshe Egzon Elkosi, koleksionit të tij të veturave luksoze kohëve të fundit ia ka shtuar edhe një SUV Rolls Royce të tipit Cullinan të vitit të prodhimit 2019.

Ky model është i fundit nga kjo kompani prestigjioze e veturave luksoze dhe përveç që është e vetmja në Kosovë, duhet të theksojmë që të njëjtën e posedon edhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo.

Kjo makinë ka vlerë në treg rreth 500 000 euro. Egzoni njihet se bën një jetë shumë luksoze, përfshirë pushime në vendet më të kushtueshme ekzotike, gardëroba e tij është gjithmonë me markat më të njohura.

 

---- ----
-----