Ballina Showbiz Kush është mashkulli me të cilin ka dal me Vjollca Haxhiun?

Kush është mashkulli me të cilin ka dal me Vjollca Haxhiun?

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një mashkull, që duket se është një koleg i saj./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----