Ballina Showbiz Kush e lumturoi kaq shumë Qëndresën?

Kush e lumturoi kaq shumë Qëndresën?

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reja e Dacit publikon foto të shumë viteve me parë me burrin, kështu dukeshin si të rinjë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka marrë një dhuratë dhe është lumturuar./ORAinfo/

Reja e Dacit publikon foto të shumë viteve me parë me burrin, kështu dukeshin si të rinjë

---- ---- ----
-----