Ballina Showbiz Kush e ka nervozuar kaq shumë Robertin?

Kush e ka nervozuar kaq shumë Robertin?

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit, shkruan ORAinfo.

Por, para pak javësh ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

E sot ai ka publikuar një foto në të cilën si rrallëherë shfaqet serioz.

A thua e ka nervozuar dikush Robertin!?/ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----