Ballina LifeBizare Kur superheronjtë bëhen realë – FOTO

Kur superheronjtë bëhen realë – FOTO

6
SHPËRNDAJE


Eventi i “Comic Con New York 2019” ka kaluar, por festa nuk ndalet kurrë. Fotografitë e adhuruesve të personazheve vizatimorë me veshjen e tyre prej superheroi janë ende virale/

Ali Reza Malik, një fotograf me qendër në Brooklyn, është artisti që fshihet pas një grusht fotografish ikonike nga “Comic Con” i këtij viti në New York.

Më poshtë keni edhe disa prej fotove nga eventi, imazhe që të japin idenë se superheronjtë janë realë dhe jetojnë mes nesh.