Ballina Lajme nacionale Kur punëtori merr mbështetje nga Inspektorati i Punës

Kur punëtori merr mbështetje nga Inspektorati i Punës

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rashit Gashin e kishin larguar nga puna ne KEDS pas privatizimit

Ish sindikalisti Rashit Gashi është në mesin e qindra punëtorëve të larguar nga puna pas privatizimit të distribucionit për energji elektrike. Ai se fundmi ka marrë përgjigje pozitive nga Inspektorati i Punës për ankesën se ishte larguar padrejtësish nga puna dhe pret që në ditën në vijim të marrë një përgjigje edhe nga KEDS-i.( E pergaditi- RTV 21)./21Media

The post Kur punëtori merr mbështetje nga Inspektorati i Punës appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----