Ballina LifeBizare Kur natyra të mrekullon, mos i humbi këto 10 foto magjike

Kur natyra të mrekullon, mos i humbi këto 10 foto magjike

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Mineralet ndryshojnë ngjyrë kur ekspozohen ndaj dritës

Përkundër faktit se shkretëtirat, malet dhe oqeanet e sotme nuk janë të reja për askënd, natyra ende gjen mënyra për të na lënë me gojën hapur- qoftë me kërpudhat që shkëlqejnë në errësirë, apo boronicat me madhësi sa pëllëmba e dorë!

Shikoni përmbledhjen e këtyre mrekullive mahnitëse të natyrës.

---- ---- ----
-----