Ballina Showbiz Kur kunatat e kalojnë mirë, ja çfarë bën Njomza për Leartën

Kur kunatat e kalojnë mirë, ja çfarë bën Njomza për Leartën

241
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky veprim i Njomzës për Leartën do t’iu habit.

Rrallë kemi raste kur kunatat kalojnë mirë dhe kanë raporte të ngushta ndërmjet vete.

E, sidomos për fytyrat publike nuk dëshmohet edhe aq shpesh për këtë gjë. Përderisa është kështu, po del dikush tjetër të japë shembullin më të mirë të kunatave të dashura, shkruan Kosovarja.s

Është fjala për bijat dhe ren e Shyhretes, raporti i të cilave gjithmonë përmendet për të mirë.

Gjithmonë i shohim së bashku, duke u kujdesur për njëra tjetrën në maksimum.

Në këtë rast, ndoshta më shumë është Njomza që tregon gjithmonë kujdes për Leartën, kjo pasi që edhe ushtron profesionin e grimeres, dhe njihet për më të mirën në vend.

Learta, gjithmonë shkon në sallonin e saj për tu rregulluar, e që edhe këtë herë ndodhi kështu, e ishte Njomza ajo e cila tregoi këtë herë grimin dhe rregullimin e saj, ku vërtetë e kishte shkrirë bukurinë e Leartës me duart e saj.

---- ---- ----
-----