Ballina Lajme nacionale Kur do t’u dilet në ndihmë konkrete bizneseve të përballojnë pasojat nga...

Kur do t’u dilet në ndihmë konkrete bizneseve të përballojnë pasojat nga pandemia?

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Intervistë me zëvendëskryeministrin Besnik Tahiri në emisionin “Argument plus”

Vetë Kuvendi u bë temë diskutimi pas gjashtë dështimesh për miratimin e projektligjit për rimëkëmbje ekonomike, për shkakun e njëjtë mungesën e votave të mjaftueshme.Çështja është se si do të veprohet më tej që t’u dilet më në fund në ndihmë konkrete bizneseve dhe qytetarëvë që të përballojnë pasojat nga pandemia e koronavirusit. Kjo pyetje iu shtrua zëvendëskryeministrit Besnik Tahiri në emisionin “Argument plus”, të realizuar nga kolegia Leonora Dalipi. Intervistën e plotë me mund të ndiqni në emisionin “Argument plus” në RTV 21 sonte prej orës 21 e 30 minuta./21Media

The post Kur do t’u dilet në ndihmë konkrete bizneseve të përballojnë pasojat nga pandemia? appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----