Ballina LifeBizare Kupa Amerika, njihuni me tifozët qe po i ‘kallin’ stadiumet

Kupa Amerika, njihuni me tifozët qe po i ‘kallin’ stadiumet

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Femrat latine njihen për bukurin e tyre.

E këtë apo synojnë ta shfaqin sa me shumë edhe nëpër stadiumet gjatë ndeshjeve të Kupa Amerika që po zhvillohet në Brazil.

Kupa e Amerikës vazhdon të dhurojë spektakël teksa po mbahet në Brazil, dhe po shkon në fazën e saj më të nxehtë.

Por, në sytë dhe aparatet e fotoreporterëve, nuk kanë munguar as tifozet seksi në tribuna, apo tifozët e veçantë prej veshjeve të tyre.

Në fakt, tifozet latine gjithmonë kanë qenë të njohura për format e tyre, edhe në Botërorë të ndryshëm të kaluar.

---- ----
-----