Ballina Showbiz Kunatës së Motrave Mustafa iu mbush shtëpia me mysafir, kështu i priti...

Kunatës së Motrave Mustafa iu mbush shtëpia me mysafir, kështu i priti ajo

119
SHPËRNDAJE

‘Pajtesa’ e zonja në kuzhinë edhe në jetën reale, këtë e dëshmoi përmes postimit të fundit

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

‘Pajtesa’ e zonja në kuzhinë edhe në jetën reale, këtë e dëshmoi përmes postimit të fundit

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se priti për darkë shumë mysafir.

Duket se Medina është një nuse shumë e zonja./ORAinfo/

‘Pajtesa’ e zonja në kuzhinë edhe në jetën reale, këtë e dëshmoi përmes postimit të fundit

-----