Ballina Showbiz Kunatën e Egzonës e zë shiu në mes të rrugës, shikoni ҫfarë...

Kunatën e Egzonës e zë shiu në mes të rrugës, shikoni ҫfarë bëri ajo

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, shkruan ORAinfo.

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale dhe për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se e ka zënë shiu në mes të rrugës.

E këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/

---- ---- ----
-----