Ballina Showbiz Kunatën e Egzonës e zë shiu në mes të rrugës, shikoni ҫfarë...

Kunatën e Egzonës e zë shiu në mes të rrugës, shikoni ҫfarë bëri ajo

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, shkruan ORAinfo.

----

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale dhe për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se e ka zënë shiu në mes të rrugës.

E këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/

----- ----