Ballina Showbiz Kunata ia bën këtë super-dhuratë Egzonës për ditëlindje

Kunata ia bën këtë super-dhuratë Egzonës për ditëlindje

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sara nuk i ndahet stilit as në shtatzëni, mahnit me paraqitjen e fundit

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Egzona sot ka festuar ditëlindjen, dhe për këtë ditë të veçantë familja e saj ka organizuar një festë.

E kunata e saj Biona ka zgjedhur dhuratat më të bukura për t’ia dhuruar./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----