Ballina Showbiz Kunata frizerkë ia bën këtë ndryshim në pamje Leartes, do të mbeteni...

Kunata frizerkë ia bën këtë ndryshim në pamje Leartes, do të mbeteni pa fjalë

58
SHPËRNDAJE

Learta Jakupi u bë enjohur në fillim si reja e Shyhrete Behlulit.

Paraqitjet e saj plot stil e bënë atë tejet të pëlqyer dhe gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e pëlqyer,a jo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kunata ia ka zgjatur flokët e me këtë ndryshim Learta po duket shumë e bukur./ORAinfo/