Ballina Showbiz Kunata e Motrave Mustafa në dasmë, fustani e frizura e saj morën...

Kunata e Motrave Mustafa në dasmë, fustani e frizura e saj morën vëmendjen

134
SHPËRNDAJE

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Edhe kunata e tyre Medina është tashmë e njohur për publikun.

Mbrëmë ajo ka qenë në një dasmë ku është dukur shumë mirë./ORAinfo/

-----