Ballina Showbiz Kunata e Motrave Mustafa bëhet gati për të dal, ka bërë grim...

Kunata e Motrave Mustafa bëhet gati për të dal, ka bërë grim të rëndë

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusja e Milotit del për shetitje me djalin, habiti të gjithë me format e saj trupore

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Nusja e Milotit del për shetitje me djalin, habiti të gjithë me format e saj trupore

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me një grim të rëndë, por prapë po duket bukur./ORAinfo/

Nusja e Milotit del për shetitje me djalin, habiti të gjithë me format e saj trupore

---- ----
----
----- ----
-----