Ballina Showbiz Kunata e Leartës ka dal mbrëmë, me këtë veshje i ka ‘shkrit’...

Kunata e Leartës ka dal mbrëmë, me këtë veshje i ka ‘shkrit’ të gjithë

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca Ternava tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e këngëtarit Albatrit Muqiqit, Egzonën me të cilin e udhëheqin një dyqan të fustaneve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Neca mbrëmë ka dal me shoqëri. E veshur me fustan me lula dhe me mbathje unike, Neca ka shkëlqyer. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----