Ballina Showbiz Kunata e Egzonës, Biona është shfaqur përvëluese për Bajram

Kunata e Egzonës, Biona është shfaqur përvëluese për Bajram

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Ajo dje ka dal për Bajram. E veshur bukur dhe me flokë të finerata, Biona është shfaqur super joshëse. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----