Ballina Showbiz Kunata e bëri ‘kukull’, Learta ju lë ‘pa mend’ me pamjen në...

Kunata e bëri ‘kukull’, Learta ju lë ‘pa mend’ me pamjen në emision

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta është nder personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kunata e ka bërë kukull dhe me këtë pamje ka shkuar në emision./ORAinfo/

---- ---- ----
-----