Ballina Sport Kukësi në kërkim të ‘mrekullisë’ kundër Debrecenit

Kukësi në kërkim të ‘mrekullisë’ kundër Debrecenit

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit.

Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit.

Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka do të kërkojë mrekullinë, pasi vjen nga humbja 3-0 në takimin e parë të zhvilluar në Hungari.

Për këtë sfidë, e cila nis në orën 20:00, gjithçka është gati, me të dy trajnerët që i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka do të kërkojë mrekullinë, pasi vjen nga humbja 3-0 në takimin e parë të zhvilluar në Hungari.LEXO EDHE:VIDEO/ Teuta e pafat në pjesën e parë ndaj Ventspils, gjen shtyllën, por jo golin

Për këtë sfidë, e cila nis në orën 20:00, gjithçka është gati, me të dy trajnerët që i kanë publikuar formacionet zyrtare.

The post Kukësi në kërkim të ‘mrekullisë’ kundër Debrecenit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----