Ballina AKTUALE Kryetari i Tiranës Veliaj: Solidarizohemi me qytetarët e Preshevës dhe i mbështesim...

Kryetari i Tiranës Veliaj: Solidarizohemi me qytetarët e Preshevës dhe i mbështesim në këtë sfidë

136
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryetari i Tiranë, Erion Veliaj, sot i ka dërguar një letër me temë “Letër Solidarizimi” kryetarit të Preshevës, Shqiprim Arifi.

Veliaj me këtë letër u shpreh se solidarizohemi dhe i mbështesim qytetarët e Preshevës në këtë sfidë ku po lufton i gjithë globi.

----

Më poshtë letra e plotë;

----- ----