Ballina AKTUALE Kryetari i LPD-së, takon kryetarin e komunës të Kamenicës

Kryetari i LPD-së, takon kryetarin e komunës të Kamenicës

65
SHPËRNDAJE

Sot kryetari i Lëvizjes për Progres Demokratik, Shqiprim Musliu, ka qëndruar në qytetin e Kamenicës ku ka takuar kryetarin e Kamenicës, Qendron Kastrati.

Musliu dhe Kastrati gjatë takimit kan biseduar për problemet të cilat ballafaqohen qytetarët e komunës së Bujanocit, në takim e bashkëbisedim vëllazëror, gjithashtu u shqyrtuan mundësit e forcimit të bashkëpunimit ndërmjet komunës së Bujanocit dhe asaj të Kamenicës./BujanociNet/

-----