Ballina Lajme vendore Kryetari i LPD-së Shqiprim Musliu, mirëpret dy ardhjet e reja

Kryetari i LPD-së Shqiprim Musliu, mirëpret dy ardhjet e reja

359
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lëvizja e Progresit Demokratik, këto ditë është parë mjaft aktive me prurjet e reja, e ndër të fundit janë të rinjt Rejahne e Fuad Ibrahimi.

Shqiprim Musliu i prezantoi edhe në rrjetin social facebook ku mbi të gjitha shkroi:

Sot në mesditë i shpreha mirëseardhje në LPD, Rejhane e Fuad Ibrahimi.

Rejhana e Fuadi janë burrë e grua, prindër të një djali të sapolindur.

Rejhana ka përfunduar studimet në Universitetin e Tetovës në degën Biologji-Biokimi.

Bashkë me familjet shqiptare do ta vazhdojmë rrugën e qëndresës dhe organizimit.

---- ----
----
-----
-----