Ballina AKTUALE Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi uron 8 marsin

Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi uron 8 marsin

170
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Për nderë të ditës ndërkombëtare të gruas, kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi në kabinetin e tij ka mirëpritur të gjitha gratë që punojnë në admnistratën komunale.

Në fjalën e tij përshëndetëse, kryetari Arifi uroi gratë për ditën ndërkombëtare të gruas – 8 Marsin, duke i dëshiruar së pari shëndet dhe suksese në punët e tyre të përditshme. Avancimi i pozitës së gruas mbetet qëllim i pakontestueshëm për zhvillimin e gjithëmbarshëm shoqëror.

Në shenjë respekti, kryetari dhuroi nga një lule për të gjitha gratë.

---- ----
----
-----
-----